Главная Упрощенный режим Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Електронний каталог бібліотеки Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
 Найдено в других БД:Електронний каталог бібліотеки НДУ ім. Миколи Гоголя (4)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: <.>K=віртуальний простір<.>
Общее количество найденных документов : 9
Показаны документы с 1 по 9
1.

Вид документа : Однотомное издание
Шифр издания : 159.923.2:004.946/Ч-15-484817 рукописный текст
Автор(ы) : Чайка, Галина Василівна
Заглавие : Психологічні особливості Я-концепції комп'ютерних гравців : дис. ... канд. психол. наук: 19.00.01
Выходные данные : Київ, 2017
Колич.характеристики :212 с.
Коллективы : Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України (Київ)
Примечания : Бібліогр.: с. 171-194.
УДК : 159.923.2:004.946(043.5)
Предметные рубрики: Загальна психологія-- Історія психології
фывфывфыв (''Своб.индексиров.''): я-концепція--я-образи--самоставлення--віртуальний простір--комп'ютерні ігри
Аннотация: Дисертація присвячена вивченню особливостей Я-концепції комп'ютерних гравців у залежності від того, чи не зловживають вони такими іграми, івід того, ігри яких жанрів вони переважно обирають. Показано, що системний аналіз Я-концепції передбачає вивчення її як цілісного утворення через самоставлення, що характерезує Я-концепцію холістично, а також через низку Я-образів - її елементів. Показано, що коригувальні дії, спрямовані на створення позитивної Я-концепції, повинні базуватися на знанні про те, який жанр є улюбленим для особистості.
Экземпляры :ЧЗ(1)
Свободны : ЧЗ(1)
Найти похожие

2.

Вид документа : Однотомное издание
Шифр издания : 159.953.5](072)/И 73
Автор(ы) : Смульсон, Марина Лазарівна, Лотоцька Ю. М., Назар, Максим Миколайович, Дітюк П. П., Коваленко-Кобилянська, Ірина Генріхівна, Мещеряков Д. С., Іванова, Олена Володимирівна, Суворова Т. О., Павловець О. В., Депутат В. В.
Заглавие : Інтелектуальний розвиток дорослих у віртуальному освітньому просторі : методичні рекомендації
Выходные данные : Київ: Педагогічна думка, 2015
Колич.характеристики :119 с.
Коллективы : Інститут психології ім. Г. С. Костюка НАПН України (Київ)
Примечания : Режим доступу: http://lib.iitta.gov.ua/10179/. - Назва з екрану. - Дата звернення: 02.10.2017
Цена : Б.ц.
УДК : 159.953.5](072)
Предметные рубрики: Психологія навчання
фывфывфыв (''Своб.индексиров.''): інтелектуальний розвиток--розвиток дорослих--віртуальний простір--освітній простір
Содержание : Проектування дистанційних курсів розвитку інтелекту дорослих/ М. Л. Смульсон. Інтелектуально-творчий тренінг дорослих/ М. Л. Смульсон. Дистанційний курс «Успіх»/ Ю. М. Лотоцька. Інтелектуальна підтримка людей похилого віку/ І. Г. Коваленко-Кобилянська. Тренінг спілкування та комунікативної компетентності/ М. М. Назар. Проектна діяльність дорослих у дистанційному форматі/ П. П. Дітюк. Специфіка мотивації дистанційних респондентів/ П. П. Дітюк, Ю. М. Лотоцька. Групова робота у віртуальному освітньому просторі/ М. М. Назар. Розробка моделі респондента у дистанційних навчальних курсах/ Д. С. Мещеряков. Структура експертної системи для дистанційних курсів інтелектуального розвитку/ Ю. М. Лотоцька [и др.]. Моніторинг інтелектуального розвитку дорослих у віртуальному середовищі/ М. Л. Смульсон, В. В. Депутат.
Аннотация: Методичні рекомендації, підготовлені фахівцями лабораторії сучасних інформа- ційних технологій навчання Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, присвячено психолого-педагогічним та технологічним засадам проектування дистанційних курсів розвитку інтелекту дорослих. Розкрито основні поняття, пов’язані з віртуальним освітнім простором, чинниками ефективності дистанційного навчання, структурою, розвитком та саморозвитком інтелекту дорослої людини. Описано технології проектування розвивальних середовищ для інтелектуально-творчого тренінгу дорослих, підвищення якості життя дорослих засобами інтелектуального розвитку, інтелектуальної підтримки людей похилого віку, тренінгу спілкування та комунікативної компетентності, а також проектної діяльності дорослих у дистанційному форматі. Методичні рекомендації адресовані як науковцям, так і практикам – психологам, педагогам, проектувальникам та програмістам дистанційного навчання, фахівцям різних галузей, які зацікавлені в осмисленні та активному освоєнні сучасних інформаційних технологій навчання. Есть полнотекстовые версии (для доступа требуется авторизация)
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из сборника (том многотомника)
Шифр издания : 153.6/А 43
Автор(ы) : Щербатюк В.В.
Заглавие : Ціннісна регуляція міжособистісного спілкування в соціальних мережах
Коллективы : Інститут психології ім. Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України
Место публикации : Інститут психології ім. Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України. Актуальні проблеми психології: Збірник наукових праць/ За ред. С. Д. Максименка. - Житомир: Вид-во ЖДУ імені І. Франка, 2018. - Т. 6: Психологія обдарованості, Вип. 14. - С. 423-430 (Шифр 153.6/А 43-341418230)
УДК : 159.923:17.022.1]:004
Предметные рубрики: Психологія обдарованості
фывфывфыв (''Своб.индексиров.''): цінності--ціннісна регуляція--ціннісні орієнтації--цінності особистості--спілкування--міжособистісне спілкування--соціальні мережі--віртуальний простір--інтернет-серидовище
Аннотация: У статті досліджується ціннісна регуляція міжособистісного спілкування в контексті соціальних мережах. Аналізується теоретична і джерельна база з даної проблематики. Розглядаються особливості міжособистісного спілкування в соціальних меержах, що обумовлені віртуальним середовищем. Окреслюються потреби людини, які задовольняються соціальними мережами. Та основні мотиви активного користування. Досліджуються цінності особистості, які демонструються в соціальних мережах Facebook та Instagram. Визначається як позитивний, так і негативний вплив соціальних мереж на життя та ціннісну сферу особистості. Соціальними мережами нав'язуються стереотипи та моделі поведінки, норми діяльності, що формує власну соціальну ідентичність, самооцінку, ціннісні орієнтації тощо.
Найти похожие

4.

Вид документа : Однотомное издание
Шифр издания : 154/П 86
Автор(ы) : Лучинкіна, Анжеліка Іллівна, Мілютіна К. Г., Яншина Т. А.
Заглавие : Психологічні особливості соціалізації обдарованих дітей у віртуальному просторі : монографія
Выходные данные : Київ, 2014
Колич.характеристики :252 с.
Коллективы : Інститут обдарованої дитини НАПН України
ISBN, Цена 978-966-2633-48-1: 87.40 грн.
УДК : 316.614:004.738.5
Предметные рубрики: Соціальна психологія
фывфывфыв (''Своб.индексиров.''): соціалізація--обдаровані діти--віртуальний простір--психологічні особливості соціалізації
Экземпляры : всего : ЧЗ(2)
Свободны : ЧЗ(2)
Найти похожие

5.

Вид документа : Статья из сборника (том многотомника)
Шифр издания : 15(08)/А 43
Автор(ы) : Назар, Максим Миколайович
Заглавие : Психологічні потенціали віртуального навчання у постіндустріальному суспільстві
Коллективы : Інститут психології ім. Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України
Место публикации : Інститут психології ім. Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України. Актуальні проблеми психології: Збірник наукових праць/ За ред. С. Д. Максименка. - Житомир: Вид-во ЖДУ імені І. Франка, 2019. - Т. 6: Психологія обдарованості, Вип. 15. - С. 256-265 (Шифр 15(08)/А 43-666507521)
Примечания : Бібліогр.: с. 262-265 (18 назв)
УДК : 159.9:004.738.5
Предметные рубрики: Психологія обдарованості
фывфывфыв (''Своб.индексиров.''): віртуальний простір--дистанційна освіта--дистанційне навчання--електронне навчання--постіндустріальне суспільство--інтернет
Аннотация: Метою дослідження є виявлення ролі навчання у віртуальному середовищі мережі інтернет у постіндустріальному суспільстві. Навчання у віртуальному середовищі мережі інтернет виявляє свою психологічну роль не лише як можливість, але і як провідну властивість, що характеризує суспільство нової (постіндустріальної) формації та є базово притаманним для нього, з урахуванням двох чинників: по-перше потреби індивідуумів постійно здійснювати опрацювання нових знань, вмінь та навичок, що необхідно для забезпечення власної соціальної продуктивності та адаптивності, по-друге функціонування та розвитку віртуального мереживого простору Інтернету, що перетворюється на провідний майданчик для навчання та самонавчання, як індивідуального, так і групового. Ці два психологічні ресурси починають займати ключові позиції для розвитку психічних, інтелектуальних можливостей сучасної людини - представника постіндустріального суспільства. Навчання та освіта з кожним роком все більш розширюється, а в деяких випадках і переміщується, у віртуальний простір мережі інтернет. Стає все більш актуальною необхідність вираженого та безпечного розвитку навчання у віртуальному середовищі Інтернету, залучення до нього як нових учасників, так і педагогів (викладачів, тренерів, ведучих навчальних програм і курсів, тренінгів, занять, вебінарів і т.п.), зростають потреби у різнобічних психологічних дослідженнях його можливостей, переваг і недоліків, особливостей різних змістовних напрямів і аудиторій учасників навчального процесу
Найти похожие

6.

Вид документа : Однотомное издание
Шифр издания : 159.953.5:004/Р 64
Автор(ы) : Смульсон, Марина Лазарівна, Дітюк П. П., Коваленко-Кобилянська, Ірина Генріхівна
Заглавие : Розвиток суб'єктивної активності дорослих у віртуальному просторі : монографія
Выходные данные : Б.м., 2018
Колич.характеристики :180 с.
Коллективы : Інститут психології ім. Г. С. Костюка НАПН України (Київ)
Примечания : Режим доступу: http://lib.iitta.gov.ua/712119/. - Назва з екрану. - Дата звернення: 12.08.2019
ISBN, Цена 978-966-97846-3-6: Б.ц.
УДК : 159.953.5:004
Предметные рубрики: Психологія навчання
фывфывфыв (''Своб.индексиров.''): розвиток суб'єктивної активності--дорослі--віртуальний простір--соціальні мережі--інтернет-тренінг--люди похилого віку
Содержание : Категорія «суб’єкт» у сучасній психології. Суб’єктна активність та інтелект/ М. Л. Смульсон. Суб’єктна активність утранзитивному світі/ М. Л. Смульсон. Психологічні умови розвитку суб’єктної активності у віртуальному просто/ М. Л. Смульсон, В. В. Депутат, О. В. Іванова. Розвиток суб’єктної активності дорослих у комбінованому очно-дистанційному навчанні/ С. Ю. Рудницька. Технології формування суб'єктивної активності дорослих/ П. П. Дітюк. Розвиток суб'єктивної активності людей похилого віку/ І. Г. Коваленко-Кобилянська. Інтернет-тренінг як інструмент актуалізації суб'єктивної активності дорослих/ М. М. Назар. Розвиток суб'єктивної активності дорослих користувачів соціальних мереж/ Д. С. Мещеряков.
Аннотация: У колективній монографії, підготовленій науковцями лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, викладено концепціюрозвитку суб’єктної активності дорослих у віртуальномупросторі. Особлива увага спрямована на теоретико-методологічний аналіз категорій суб’єкт, активність, суб’єктна активність у віртуальному просторі, зокрема, розглянуто активність користувачів соціальних мереж та учасників інтернет-тренінгів.Описано технології формування суб’єктної активності дорослих та результати експериментальних досліджень, здійснених за допомогою розроблених технологій. Показана специфіка розвитку суб’єктної активності людей похилого віку.Монографія адресована як науковцям, так і практикам –психологам, педагогам, фахівцям різних галузей, які зацікавлені в осмисленні та активному освоєнні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій навчання.
Найти похожие

7.

Вид документа : Статья из сборника (том многотомника)
Шифр издания : 15(08)/А 43
Автор(ы) : Свідерська О. І.
Заглавие : Соціально-психологічні особливості формування політичних вподобань у віртуальному середовищі: теоретико-методологічний аналіз
Место публикации : Актуальні проблеми психології: Збірник наукових праць/ За ред. С. Д. Максименка. - Київ-Ніжин: ПП Лисенко М. М., 2019. - Т. 14: Методологія і теорія психології, Вип. 2. - С. 308-316 (Шифр 15(08)/А 43-596370335)
Примечания : Бібліогр.: с. 315 (4 назви)
УДК : 159.937.52:004.738.5]:32.019.51]:303
Предметные рубрики: Методологія і теорія психології
фывфывфыв (''Своб.индексиров.''): політична поведінка--віртуальний простір--маніпулятивний вплив--політичні вподобання--віртуальна поведінка
Аннотация: Однією із вагомих особливостей сучасного суспільства є його віртуалізація. Сьогодні майже неможливо уявити будь-яку сферу життя без залучення інтернету. Покупки, соціальна комунікація, форуми, онлайн навчання, ЗМІ, офіційні сторінки відомих політиків, партій, організацій, будь-яка послуга, будь-яка організація, все що раніше було важко доступним, сьогодні ми знаходимо у соціальних мережах. З одного боку - це зручно, адже дозволяє економити час, проте з іншого боку - величезна кількість інформації, яку щодня отримує особа, перебуваючи в віртуальному просторі просто не має шансу бути об'єктивно оціненою й відфільтровано, адже людський мозок просто не здатен цього зробити. Постійне інформаційне навантаження , та вдало поданий матеріал сприяють маніпулятивному впливу на свідомість, прийняття рішень та, зрештою поведінку споживача, в тому числі і політичну, що формується за допомогою потреб та мотивів. Проблема сучасних наукових досліджень полягає у вирішенні питання відмежування віртуального образу політиків від реального та можливості мінімалізувати маніпулятивного впливу на поведінку, зокрема політичну.
Найти похожие

8.

Вид документа : Однотомное издание
Шифр издания : 153/К 13
Автор(ы) : Кириченко В. В.
Заглавие : Особистість у сучасному інформаційному суспільстві : монографія
Выходные данные : Б.м., 2020
Колич.характеристики :245 с.
Коллективы : Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України, Житомирський державний університет імені Івана Франка
Цена : 35.00 грн.
УДК : 159.923:004
фывфывфыв (''Своб.индексиров.''): віртуальний простір--інформаційне суспільство
Экземпляры :ЧЗ(1)
Свободны : ЧЗ(1)
Найти похожие

9.

Вид документа : Однотомное издание
Шифр издания : 159.953.5/Р 64
Автор(ы) : Смульсон , Марина Лазарівна, Дітюк П. П., Коваленко-Кобилянська, Ірина Генріхівна, Мещеряков, Дмитро Сергійович, Назар, Максим Миколайович
Заглавие : Розвиток суб’єктної активності дорослих у віртуальному просторі : монографія
Выходные данные : Б.м., 2018
Колич.характеристики :180 с.
ISBN, Цена 978-966-97846-3-6: Б.ц.
УДК : 159.953.5
Предметные рубрики: Психологія розвитку -- дорослі --Україна
фывфывфыв (''Своб.индексиров.''): суб'єкт--суб'єктність--суб'єктна активність--віртуальний простір--розвиток--інтернет
Аннотация: У колективній монографії, підготовленій науковцями лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, викладено концепцію розвитку суб’єктної активності дорослих у віртуальному просторі. Особлива увага спрямована на теоретико-методологічний аналіз категорій суб’єкт, активність, суб’єктна активність у віртуальному просторі, зокрема, розглянуто активність користувачів соціальних мереж та учасників інтернет-тренінгів. Описано технології формування суб’єктної активності дорослих та результати експериментальних досліджень, здійснених за допомогою розроблених технологій. Показана специфіка розвитку суб’єктної активності людей похилого віку. Монографія адресована як науковцям, так і практикам – психологам, педагогам, фахівцям різних галузей, які зацікавлені в осмисленні та активному освоєнні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій навчання. Есть полнотекстовые версии (для доступа требуется авторизация)
Найти похожие

 
Статистика
за 08.08.2024
Число запросов 62512
Число посетителей 1408
Число заказов 0
© Бібліотека імені академіка М.О. Лавровського
НДУ імені Миколи Гоголя