Главная Упрощенный режим Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Електронний каталог бібліотеки Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
 Найдено в других БД:Електронний каталог бібліотеки НДУ ім. Миколи Гоголя (106)
Формат представления найденных документов:
полныйинформационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: <.>K=профільне навчання<.>
Общее количество найденных документов : 2
Показаны документы с 1 по 2
1.
153(06)
А 43


    Павлюк, М. М.
    Психолого-педагогічні умови ефективності профорієнтаційної діяльності [Текст] / М. М. Павлюк, О. Куницька, Д. Журавська // Актуальні проблеми психології : Збірник наукових праць / Ін-т психології ім. Г. С. Костюка НАПН України. - Житомир : Вид-во ЖДУ ім. І. Франка, 2018. - Т. 11 : Психологія особистості. Психологічна допомога особистості, Вип. 18. - С. 244-259. - Бібліогр.: С. 256-257 (7 назв)
УДК
РУБ 153(06)
Рубрики: Психологія особистості
фывфывфыв:
професійне самовизначення -- профільне навчання -- інтерес -- навчальна діяльність -- професійний вибір
Аннотация: У статті розглянуто психолого-педагогічні умови ефективності профорієнтаційної діяльності. Розкрито взаємозв’язок професійного самовизначення з професійною орієнтацією. Обґрунтовується необхідність розуміння особистості старшокласника як суб’єкта професійного самовизначення. Представлено основні аспекти профорієнтаційної роботи: соціально-економічний, психолого-педагогічний. Описано способи вибору професії: метод проб та помилок, пошук наосліп, спроби своїх можливостей в різних сферах діяльності, поки не знайдеш ту єдину професію, що забезпечить тебе не тільки гідним існуванням, але й радістю від процесу роботи та ознайомленняя зі світом професій, вивчення вимог професії до людини і співвіднести їх зі своїми особливостями. Зроблено висновок про те, що вибір профільного навчання одна з важливих ланок формування готовності до свідомого вибору професії, що являє собою складне комплексне утворення взаємопов’язаних і поєднаних переконаннями морально-вольових якостей особистості, способів поведінки, знань про професії, практичних умінь і навичок, сформованих у відповідності із вимогами суспільства і можливостями навчально-виховного процесу в школі. Підкреслено, що введення профільної освіти в Україні профілізація дає позитивні результати тільки в єдності з профорієнтацією і можлива у поєднанні з фундаментальністю знань та з урахуванням вітчизняного культурно – історичного досвіду.


Доп.точки доступа:
Максименко , Сергій Дмитрович \голов. ред.\; Куницька, О.; Журавська, Д.; Інститут психології ім. Г. С. Костюка НАПН України(Київ)

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)

Найти похожие

2.
15(08)
А 43


    Марусинець, М. М.
    Особливості професійного самовизначення підлітків в умовах освітнього середовища школи [Текст] / М. М. Марусинець, О. В. Лемішова // Актуальні проблеми психології : Збірник наукових праць / За ред. С. Д. Максименка. - Київ-Ніжин : ПП Лисенко М. М., 2019. - Т. 9 : Загальна психологія. Історична психологія. Етнічна психологія., Вип. 12. - С. 156-163. - Бібліогр.: с. 162 (6 назв) . - ISBN 2072-4772
УДК
РУБ 15(08)
Рубрики: Загальна психологія
   Історична психологія

   Етнічна психологія

фывфывфыв:
самовизначення -- професійне самовизначення -- передпрофільна підготовка -- профільне навчання -- профорієнтаційна робота
Аннотация: У статті здійснено теоретичний аналіз ранньої професіоналізації учнів підліткового віку. Вказано на особливості і специфіку віку; наведено й обгрунтовано чинники, які зумовлюють ранні прояви професійногог самовизначення: суб'єктивні; об'єктивні; соціальні. Здійснено поетапну характеристику походження підлітками професійного самовизначення підлітками в умовах освітнього середовища школи: вибір професії, професійне самовизначення, що здійснюється в процесі освітнього середовища та професійного навчання як освоєння майбутньої обраної професії; професійна адаптація; самореалізація у відповідній діяльності в умовах неперервної освіти, освітнє середовище.


Доп.точки доступа:
Максименко , Сергій Дмитрович \голов. ред.\; Лемішова, О. В.

Имеются экземпляры в отделах: всего 2 : ЧЗ (2)
Свободны: ЧЗ (2)

Найти похожие

 
Статистика
за 18.07.2024
Число запросов 185136
Число посетителей 945
Число заказов 0
© Бібліотека імені академіка М.О. Лавровського
НДУ імені Миколи Гоголя