Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Електронний каталог бібліотеки НДУ ім. Миколи Гоголя (4)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Мотивація досягнень<.>
Загальна кількість знайдених документів : 8
Показані документи с 1 за 8
1.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 159.923.38+330.16/К 90 рукописний текст
Автор(и) : Кулаковський, Тарас Юрійович
Назва : Психологічні чинники розвитку здібностей до підприємництва : дис. ... канд. психол. наук: 19.00.10
Вихідні дані : Київ, 2010
Кільк.характеристики :199 с.: табл., рис.
Колективи : Інститут психології ім. Г. С. Костюка АПН України (Київ)
Примітки : Бібліогр.: с. 158-172.
УДК : 159.923.38+330.16 + 159.923.38 + 330.16
Предметні рубрики (Галузі знань): Організаційна психологія-- Підприємницькі здібності
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): підприємець--невизначеність--особистість--здібності--характерні риси--самооцінка--мотивація досягнень
Анотація: У дисертації систематизовано дослідження представників економічної та психологічної науки з підприємництва. Підприємницька діяльність розглянута як система психологічних задач. Фундаментальною задачею підприємницької діяльності визначена задача пошуку та реалізації підприємницької ідеї. Доведено, що перелік характерних рис і здібностей підприємця, як основа успішної діяльності, є не виправданими. Розглянуто мотивуючу дію самооцінки на підприємницьку діяльність. Доведено, що успішність підприємця залежить від стратегії отримання інформації, необхідної для управління самооцінкою. Доведено, що стратегія отримання інформації, необхідної для управління самооцінкою корелюється з мотивацією досягнення.
Примірники :ЧЗ(1)
Вільні : ЧЗ(1)
Знайти схожі

2.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 159.937.53(043.3)/М 75 рукописний текст
Автор(и) : Молдаванова, Аліса Володимирівна
Назва : Фактор часу в "психологічному профілі" керівника : дис. ... канд. психол. наук: 19.00.01
Вихідні дані : Одеса, 2004
Кільк.характеристики :189 с.: рис., табл.
Колективи : Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова (Одеса)
Примітки : Бібліогр.: с. 162-175.
УДК : 159.937.53(043.3)
Предметні рубрики (Галузі знань): Загальна психологія-- Керівники
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): управлінська діяльність--"психологічний профіль"--переживання часу--часові властивості психіки--часова перспектива--мотивація досягнень
Анотація: В роботі досліджені особливості опосередкованого вівідношення керівників до часу за чотирма основними параметрами: часова перспектива, суб'єктивна швидкість плину часу, особливе ставлення до нього, як до суб'єктивної реальності і цінності, а також вміння практично розпоряджатись часом (планувати, розподіляти, використовувати). Ці особливості досліджені з урахуванням механізмів безпосереднього переживання часу керівниками: метрики та топології часу в їх психіці. Встановлено і описано залежність рівня успішності суб'єкта в керівній діяльності від особливостей його опосередкованого відношення до часу. В дисертації також визначається особлива роль фактора часу в умовно прийнятому "психологічному профілі" керівника і описується, як саме, важливі для нього якості, які складають основу "профілю", пов'язані з фактором часу. Встановлений і обґрунтований оптимальний рівень прояву цих якостей у керівників. Встановлено також оптимальний для менеджерів рівень мотивації досягнень і показано, як саме він узгоджений з часовими властивостями їх психіки.
Примірники :ЧЗ(1)
Вільні : ЧЗ(1)
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 159.923.2-053.6/Х 76
Автор(и) : Хомчук О. П.
Назва : Теоретичне обґрунтування формувального експерименту з розвитку впевненості у собі в підлітків
Колективи : Інститут психології ім. Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України
Місце публікування : Інститут психології ім. Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України. Актуальні проблеми психології: Збірник наукових праць/ За ред. С. Д. Максименка. - Київ: Гнозіс, 2015. - Т. 11: Психологія ососбистості. Психологічна допомога особистості, Вип. 13. - С. 355-363 (Шифр 153/А 43-505485)
Примітки : Бібліогр.: с. 361-362 (11 назв)
УДК : 159.923.2-053.6
Предметні рубрики (Галузі знань): Психологія особистості
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): впевненість у собі--підлітки--формувальний експеримент--мотивація досягнень--рефлексія--копінг-стратегії--саморозуміння--самоствердження
Анотація: Проаналізовано погляди на розвиток впевненості у собі з позицій різних наукових підходів і напрямків психокорекції. Розглянуто особливості проведення формувального експерименту з підвищення рівня розвитку даного психічного явища в підлітковому віці, визначено принципи його побудови, етапи, завдання і форми роботи.
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 153.6/А 43
Автор(и) : Шавиро Г. С.
Назва : Формування саморегуляції поведінки студентської молоді
Колективи : Інститут психології ім. Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України
Місце публікування : Інститут психології ім. Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України. Актуальні проблеми психології: Збірник наукових праць/ За ред. С. Д. Максименка. - Житомир: Вид-во ЖДУ імені І. Франка, 2013. - Т. 6: Психологія обдарованості, Вип. 9. - С. 508-515 (Шифр 153.6/А 43-193449)
Примітки : Бібліогр.: С. 515 (6 назв)
УДК : 159.9.072
Предметні рубрики (Галузі знань): Психологія обдарованості
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): саморегуляція--стиль саморегуляції--мотивація досягнень--ефективна комунікація--прагнення досягати успіху
Анотація: У статті розглянуто зміст, структуру та особливості програми "Формування саморегуляції поведінки студентської молоді".
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 15(5А2.2)П/А 43
Автор(и) : Завірюха, Валентина Василівна
Назва : Психологічні особливості розвитку мотивації досягнень у підлітковому віці
Місце публікування : Актуальні проблеми психології: Збірник наукових праць/ За ред. С. Д. Максименка. - Київ: Інформ.-аналіт. агентство, 2018. - Т. 5: Психофізіологія. Психологія праці. Експериментальна психологія., Вип. 18. - С. 72-82 (Шифр 15(5А2.2)П/А 43-031277036)
Примітки : Бібліогр.: с. 80-82 (18 назв)
УДК : 159.923
Предметні рубрики (Галузі знань): Психофізіологія
Психологія праці
Експериментальна психологія
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): мотивація досягнень--успіх--уникнення невдач--особистісний розвиток--тривожність--рівень суб'єктивного контролю
Анотація: У статті розкрито особливості мотивації досягнень на різних рівнях її сформованості. Виявлено особливості становлення та розвитку мотивації досягнення в підлітковому віці. Обгрунтовано, що мотивація досягнень особистості - це комплексний напрям психологічних досліджень, метою якого є виявлення і пояснення складної системи детермінації та самодетермінації успішності діяльності. Розкрито визначену в процесі емпіричних досліджень специфіку мотивації досягнення підлітка, зумовлену сукупністю взаємопов'язаних особистісних параметрів, а також умовами середовища.
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 15(08)/А 43
Автор(и) : Стрижак А.Є.
Назва : Взаємозв'язок категорій розвитку особистості: успіх, успішність, соціальний успіх, соціальна успішність
Колективи : Інститут психології ім. Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України
Місце публікування : Інститут психології ім. Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України. Актуальні проблеми психології: Збірник наукових праць/ За ред. С. Д. Максименка. - Київ,[Ніжин]: [ПП Лисенко М. М.], 2020. - Т. 9: Загальна психологія. Історична психологія. Етнічна психологія., Вип. 13. - С. 326-338 (Шифр 15(08)/А 43-075952785)
Примітки : Бібліогр.: с. 335-337 (28 назв)
УДК : 159.9
Предметні рубрики (Галузі знань): Загальна психологія
Історична психологія
Етнічна психологія
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): суспільство--результат діяльності--спрямованість особистості на досягнення успіху--мотивація досягнень--самореалізація--успіх--соціальний успіх--успішність--соціальна успішність
Анотація: У статті проаналізовано основні теоретичні підходи зарубіжних та вітчизняних науковців на проблему трактування змісту і сутності понять "успіх, соціальний успіх, успішність, соціальна успішність". Розглянуто філософський, соціологічний, педагогічний і психологічний аспекти даної проблеми. Зроблено описи термінополів "успіх, соціальний успіх, успішність, соціальна успішність" з позиції трансдисциплінарності. Представлено порівняльний аналіз досліджуваних понять та їх взаємозв'язків з визначенням закономірностей загального (спільних рис) та специфічного (відмінностей).
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 15(08)/А 43
Автор(и) : Подшивайлов Ф.М.
Назва : Пошук синергетичних ефектів взаємодії системоутворювальних параметрів академічної обдарованості
Місце публікування : Актуальні проблеми психології: Збірник наукових праць/ За ред. С. Д. Максименка. - Київ: Фенікс, 2019. - Т. 12: Психологія творчості, Вип. 26. - С. 262-276 (Шифр 15(08)/А 43-789904387)
Примітки : Бібліогр.: с. 274-275 (7 назв)
УДК : 159.9:378
Предметні рубрики (Галузі знань): Психологія творчості
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): синергетичний ефект взаємодії--системоутворювальні параметри--академічна обдарованість--амбівалентність--людина--особистість--індивідуальність--інтелектуальна сфера--мотиваційна сфера--експертна сфера--вербальні здібності--невербальні здібності--моделювання типології--типологія особистості--мотивація досягнень
Анотація: У статті представлено аксіоматичні положення та метод змістового системного аналізу для дослідження соціальних і психологічних явищ з нелінійно залежними параметрами, які стали вихідними умовами дослідження. Визначено поняття "синергетичний ефект взаємодії", "автоколивальний ефект взаємодії". Показана амбівалентність поняття "академічна заборгованість". На основі аналізу взаємодії мотиваційної та інтелектуальної сфери побудовано моделі експертної сфери особистості, експертної сфери індивідуальності і експертної сфери людини як синергетичних ефектів взаємодії відповідних параметрів. Виділено дев'ять системоутворювальних параметрів академічної обдарованості людини: інтелектуальна сфера людини, інтелектуальна сфера особистості, інтелектуальна сфера індивідуальності, експертна сфера людини (мотивація досягнень), експертна сфера індивідуальності, мисленнєва сфера індивідуальності, мотиваційна сфера особистості, мотиваційна сфера людини. Інтегральним системоутворювальним параметром академічної обдарованості є експертна сфера людини (мотивація досягнень). Мотивація досягнень може виступити індивідуальним маркером обдарованої людини.
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 15(08)/А 43
Автор(и) : Вольгемут І.А.
Назва : Зв’язок самоставлення з потребою у досягненнях
Місце публікування : Актуальні проблеми психології: Збірник наукових праць/ За ред. С. Д. Максименка. - Житомир: Вид-во ЖДУ імені І. Франка, 2020. - Т. 6: Психологія обдарованості, Вип. 17. - С. 250-257 (Шифр 15(08)/А 43-443233677)
Примітки : Бібліогр.: с. 256-257 (11 назв)
УДК : 159.923
Предметні рубрики (Галузі знань): Психологія обдарованості
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): рівень домагань--самоставлення--самооцінка--самоповага--мотивація досягнень--потреба у досягненнях
Анотація: В статті подано результати дослідження особливостей зв'язку самоставлення особистості з її потребою у досягненнях. Розкрито поняття самоставлення та рівня потреби у досягненнях особистості, визначено особливості зв'язку різних рівнів самоставлення особистості на величину рівня її потреби у досягненнях. Подано емпіричні дані опитування (N=100). Визначено значущі зв'язки та тенденції залежності потреби у досягненнях від самоставлення особистості за рівнем домагань. Встановлено, що рівень потреби у досягненнях статистично не пов'язаний з жодним з рівнів самоставлення. Спростовано гіпотезу про існування зв'язку між рівнем потреб у досягненнях та самоставленням особистості.
Знайти схожі

 
Статистика
за 10.08.2024
Кількість запитів 72138
Кількість відвідувачів 900
Кількість замовлень 0
© Бібліотека імені академіка М.О. Лавровського
НДУ імені Миколи Гоголя