Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Електронний каталог бібліотеки НДУ ім. Миколи Гоголя (13)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=волонтерський рух<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 371.015/А 43
Автор(и) : Сидоренко О. О.
Назва : Волонтерський рух у світі та в Україні
Колективи : Інститут психології ім. Г. С. Костюка НАПН України
Місце публікування : Актуальні проблеми психології: Збірник наукових праць/ За ред. С. Д. Максименка. - Київ: ДП "Інформаційно-аналітичне агенство", 2016. - Т. 10: Психологія навчання. Генетична психологія. Медична психологія., Вип. 28. - С. 404-412: табл. (Шифр 371.015/А 43-748386)
Примітки : Бібліогр.: с. 410-411 (8 назв)
УДК : 159.99
Предметні рубрики (Галузі знань): Загальна психологія
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): історія волонтерства--волонтер--волонтерство--волонтерський рух--благодійність--всесвітній індекс благодійності
Анотація: У статті розглядається історичний шлях виникнення й формування волонтерства та волонтерського руху в світі та в Україні до сьогодення. Наведено приклади, як волонтерськиї рух виглядає в сучасному житті різних країн світу, розглянуто фактори впливу на його формування, вдосконалення та поширення на території певної держави, проведено порівняльну характеристику доброчинності серед країн світу.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 15(57.026)/А 43
Автор(и) : Люта, Леся Петрівна
Назва : Інституціалізація волонтерського руху в мережевому суспільстві
Місце публікування : Актуальні проблеми психології: Збірник наукових праць/ За ред. С. Д. Максименка. - Житомир: Вид-во ЖДУ імені І. Франка, 2016. - Т. 7: Екологічна психологія., Вип. 41. - С. 220-228 (Шифр 15(57.026)/А 43-143932)
Примітки : Бібліогр.: с. 227 (4 назви)
УДК : 159.9:364.14
Предметні рубрики (Галузі знань): Екологічна психологія
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): волонтерський рух--соціальна мережа--мережеве суспільство--інституціалізація соціальних явищ
Анотація: В статті аналізується соціальна мережа як ресурс розвитку волонтерства. Поява вільного часу у структурі зайнятості, спонукала людей долучатися до соціально активної діяльності. Яскравим прикладом ілюстрації цього процесу є сучасні волонтерські організації, які функціонують як організовані мережі. Масовість волонтерського руху була можлива лише за рахунок внутрішнього потенціалу учасників, які були вже включені в мережі.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 153/154/О-64
Автор(и) : Льовочкіна, Антоніна Михайлівна, Стоколос Г. М.
Назва : Соціально-психологічні проблеми організації волонтерської діяльності
Колективи : Ін-т психології ім. Г.С. Костюка НАПН України
Місце публікування : Організаційна психологія. Економічна психологія: науковий журнал/ Ін-т психології ім. Г. С. Костюка НАПН України; НАПН України. - Київ: Логос, 2017. - № 1 (8). - С. 45-52 (Шифр 153/154/О-64-819279316)
Примітки : Бібліогр.: с. 51-52 (13 назв)
УДК : 159.923
Предметні рубрики (Галузі знань): Організаційна психологія-- Економічна психологія
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): організація діяльності волонтерів--взаємодія з волонтерами--організація допомоги біженцям та вимушеним переселенцям--соціальний інтерес--центри волонтерства--волонтерський рух
Анотація: У статті розглядаються соціально-психологічні проблеми організації та розвитку волонтерської діяльності як добровільної та безоплатної діяльності на благо інших, якої у наш час в Україні потребують воїни та їхні сім’ї, а також мирні жителі – біженці, переселенці, громадяни, що мешкають у «сірій зоні». Висвітлюються шляхи покращення взаємодії центрів волонтерства та волонтерів, які співпрацюють із такими центрами. Зазначається, що існує необхідність у соціально- психологічній підготовці як волонтерів, що періодично відвідують базові волонтерські центри, так і постійних співробітників таких центрів. Визначаються потреби волонтерів, які вони пропонують, щоб оптимізувати як власну діяльність, так і діяльність центрів волонтерства загалом.
Знайти схожі

 
Статистика
за 29.06.2024
Кількість запитів 9006
Кількість відвідувачів 425
Кількість замовлень 0
© Бібліотека імені академіка М.О. Лавровського
НДУ імені Миколи Гоголя