Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Електронний каталог бібліотеки НДУ ім. Миколи Гоголя (19)Електронна бібліотека НДУ ім. Миколи Гоголя (2)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=гіперактивність<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 159.922.73/П 78
Автор(и) : Прокопів, Людмила Ярославівна
Назва : Експериментальна верифікація комплексної мультимодальної психокорекції дитячої гіперактивності
Місце публікування : Проблеми сучасної психології: Збірник наукових праць/ Кам'янець-Подільський нац. ун-т ім. І. Огієнка; Ін-т психології ім. Г. С. Костюка НАПН України. - Кам'янець-Подільський: Аксіома, 2015. - Вип. 29. - С. 561-574 (Шифр 15(06)/П 78-053396811)
Примітки : Бібліогр.: с. 572-573 (9 назв)
УДК : 159.922.73
Предметні рубрики (Галузі знань): Загальна психологія
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): гіперактивність--дефіцит уваги--імпульсивність--психологічний супровід--психокорекція--психоедукація--дошкільники
Анотація: Актуалізовано проблему психологічної корекції гіперактивності як розладу поведінки дошкільників. Охарактеризовано психологічні особливості розвитку гіперактивних дітей, на подолання і компенсацію яких спрямовані різноманітні методи психологічної корекції. Окреслено продуктивні психологічні методи раннього діагностування гіперактивності у дітей. Виокремлено методологічні підходи й обґрунтовано формат особливих умов, створених для ефективної підготовки дітей з гіперактивним розладом та дефіцитом уваги до навчання в школі.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 159(5А2.2)П/А 43
Автор(и) : Мельник, Анжела Іванівна
Назва : Мотивація професійної діяльності вчителя в умовах роботи з гіперактивними молодшими школярами
Колективи : Інститут психології ім. Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України
Місце публікування : Інститут психології ім. Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України. Актуальні проблеми психології: Збірник наукових праць/ За ред. С. Д. Максименка. - Київ: Інформ.-аналіт. агентство, 2014. - Т. 5: Психофізіологія. Психологія праці. Експериментальна психологія., Вип. 14. - С. 129-137: рис. (Шифр 159(5А2.2)П/А 43-411385987)
Примітки : Бібліогр.: с. 136 (8 назв)
УДК : 159(5А2.2)П
Предметні рубрики (Галузі знань): Психофізіологія
Психологія праці
Експериментальна психологія
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): мотиви--професійна діяльність--психологічна готовність--молодші школярі--гіперактивність
Анотація: Викладено результати емпіричних досліджень щодо мотивації професійної діяльності вчителя в умовах роботи з гіперактивними молодшими школярами. Дослідження проводилось у контексті наявності особистісно значущих ціннісних орієнтацій та установок на професійну діяльність, сформованості домінуючих мотивів майбутньої фахової поведінки.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 159.98:61/Т 64 рукописний текст
Автор(и) : Тохтамиш, Олександр Михайлович
Назва : Психологічний супровід дітей дошкільного і молодшого шкільного віку з гіперактивністю та дефіцитом уваги : дис. ... канд. психол. наук: 19.00.04
Вихідні дані : Київ, 2010
Кільк.характеристики :215 с.: табл., рис.
Колективи : Інститут психології ім. Г. С. Костюка НАПН України (Київ)
Примітки : Бібліогр.: с. 193-215.
УДК : 159.98:61
Предметні рубрики (Галузі знань): Медична психологія-- Гіперактивність
Медична психологія-- Дефіцит уваги
Вікова психологія-- Діти
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): дитяча гіперактивність --імпульсивність--дефіцит уваги--психологічний супровід--тактильний контакт--ігротерапія--контакт батьків
Анотація: У дисертації розкриваються теоретико-методологічні та експериментальні підходи до вивчення процесу психологічного супроводу дітей з геперактивним розладом і дефіцитом уваги (ГРДУ). Дається теоретичний аналіз ступеня роздробленості проблеми у медико-психологічній та педагогічній літературі. Окрема увага приділяється аналізу теорій впливу соціального оточення на розвиток гіперактивного розладу з дефіцітом уваги. Виділяються значущі чинники, які збільшують ризик формування ГРДУ у ранньому віці. Аналізуються методи психологічної діагностики, психологічної корекції і психотерапії дітей дошкільного і молодшого шкільного віку з ГРДУ. Пропонується авторська методика ескалації тактильного контакту (ЕТК) та досліджується її ефективність у порівнянні з ігротерапевтичною програмою психологічного супроводу дітей з гіперактивністю і дефіцитом уваги. В дисертації концептуально виділений та експериментально підтверджений один з найвпливовіших чинників ефективного психологічного супроводу дітей з гуперактивністю та дефіцитом уваги, яким є тактильний контакт.
Примірники :ЧЗ(1)
Вільні : ЧЗ(1)
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 159.938/А 43
Автор(и) : Савченко Т. Л.
Назва : Сучасні напрямки дослідження уваги - психофізіологічні аспекти, теорії функціонування і розвиток властивостей
Місце публікування : Актуальні проблеми психології: Збірник наукових праць/ За ред. С. Д. Максименка. - Київ: Інформ.-аналіт. агентство, 2019. - Т. 5: Психофізіологія. Психологія праці. Експериментальна психологія., Вип. 19. - С. 208-227 (Шифр 159.9(082)/А 43-291210002)
Примітки : Бібліогр.: с. 221-226 (30 назв)
УДК : 159.938
Предметні рубрики (Галузі знань): Психофізіологія
Психологія праці
Експериментальна психологія
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): теорії уваги--фізіологія уваги--кванти уваги--метаувага--організація уваги--синдром дифіциту уваги та гіперактивність--увага студентів--розвиток властивостей уваги--оптимізація уваги
Анотація: У статті розглянуто сучасні актуальні напрями дослідження феномену уваги. Серед них: фізіологічні основи уваги, зв'язок ЕЕГ-потенціалів з індивідуальними особливостями уваги, роль кори головного мозку при зосереджені. Також особливу увагу приділено теоріям "Кванти уваги" і "Orch Or", уявленням про "метаувагу" і рівневу організацію процесів уваги. Розглянуто вплив природніх і фізичних факторів на стану уваги. Значне місце у сучасних дослідах приділено дослідженню уваги за наявності Синдрому дефіциту уваги і гіперактивності, а також дослідженням уваги на різних етапах навчання. Розглянуто дослідження методів корекції і оптимізації уваги.
Знайти схожі

 
Статистика
за 29.06.2024
Кількість запитів 13392
Кількість відвідувачів 597
Кількість замовлень 0
© Бібліотека імені академіка М.О. Лавровського
НДУ імені Миколи Гоголя