Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Електронний каталог бібліотеки НДУ ім. Миколи Гоголя (9)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=правопорушники<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 159.922.73/М 17
Автор(и) : Максимова, Наталія Юріївна
Назва : Різновид злочину як наслідок типу девіацій
Колективи : Інститут психології ім. Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України
Місце публікування : Інститут психології ім. Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України. Проблеми загальної та педагогічної психології: Збірник наукових праць/ За ред. С. Д. Максименка. - Київ: Гнозіс, 2013. - Т. 16, ч. 1, 2. - С. 116-124: рис. (Шифр 371.015/П 78-462471799)
Примітки : Бібліогр.: с.
УДК : 159.922.73
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): злочинність--девіації--неповнолітні правопорушники--ресоціалізація--творча діяльність--підлітки--соціальний супровід--особистість--типологія
Анотація: Стаття присвячена висвітленню проблеми ресоціалізації правопорушників. Доведено зв'язок між типом девіації та різновидом кримінального вчинку. Розроблено модель впровадження інноваційних підходів в роботі з неповнолітніми правопорушниками.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 159.9.072.43/І 77
Автор(и) : Ірхін Ю. Б.
Назва : Психолого-кримінологічний дискурс довірчості в профілактиці злочинності серед неповнолітніх
Колективи : Інститут психології ім. Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України
Місце публікування : Інститут психології ім. Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України. Проблеми загальної та педагогічної психології: Збірник наукових праць/ За ред. С. Д. Максименка. - Київ: Гнозіс, 2013. - Т. 16, ч. 1, 2. - С. 322-330 (Шифр 371.015/П 78-462471799)
Примітки : Бібліогр.: с. 329 (5 назв)
УДК : 159.9.072.43
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): довірчі відносини--відхилена поведінка--неповнолітні правопорушники--попередження злочинності--профілактика злочинності
Анотація: У статті розкрито оптимальні шляхи формування психолого-кримінологічного дискурсу довірчих відносин неповнолітніх з соціальним оточенням. Розглянуто алгоритми побудови законослухняного світогляду дітей в контексті налагодження довірчих відносин у сім'ї, в родинному колі, серед близьких та в макросоціумі.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 159.9:316.6/К 78
Автор(и) : Красілова Ю. М.
Назва : Особливості мотиваційної сфери неповнолітніх засуджених
Колективи : Інститут психології ім. Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України
Місце публікування : Інститут психології ім. Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України. Актуальні проблеми психології: Збірник наукових праць/ За ред. С. Д. Максименка. - Київ: Гнозіс, 2015. - Т. 11: Психологія ососбистості. Психологічна допомога особистості, Вип. 13. - С. 59-70 (Шифр 153/А 43-505485)
Примітки : Бібліогр.: с. 68 (16 назв)
УДК : 159.9:316.6
Предметні рубрики (Галузі знань): Психологія особистості
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): мотивація--злочин--неповнолітні засуджені--альтернативні покарання--мотив злочину--мотиваційна сфера--правопорушники--психокорекція
Анотація: Проаналізовано різні підходи до визначення мотиву злочину. Доведено провідну роль мотиву і мотивації при характеристиці злочинів. Розглянуто специфіку підліткового віку. Визначено особливості мотиваційної сфери неповнолітніх правопорушників. Розроблено типологію неповнолітніх правопорушників, відповідно до особливостей їх мотиваційної сфери.
Знайти схожі

4.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 159.922.76/П 86
Автор(и) : Максимова , Наталя Юріївна, Грись, Антоніна Михайлівна, Манілов, Ігор Феліксович
Назва : Психологічні механізми адаптації девіантів до сучасного соціокультурного середовища : монографія
Вихідні дані : Київ: Педагогічна думка, 2015
Кільк.характеристики :254 с.
Колективи : Інститут психології ім. Г. С. Костюка НАПН України (Київ)
Примітки : Режим доступу: http://lib.iitta.gov.ua/10062/. - Назва з екрану. - Дата звернення: 25.09.2017
Ціна : Б.ц.
УДК : 159.922.76+316.614.6]-056.49
Предметні рубрики (Галузі знань): Психологія розвитку
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): неповнолітні правопорушники--ресоціалізація--творча діяльність--соціальний супровід--особистіст--соціальна адаптація--психологічна корекція
Зміст : Теоретико-методологічні підходи до визначення психологічних механізмів адаптації девіантів до сучасного соціокультурного середовища / Н. Ю. Максимова. Психологічні механізми формування адаптивних моделей прийняття рішення у соціально дезадаптованих неповнолітніх/ Б. М. Ткач. Психологічні механізми підвищення рівня осмисленості життя у соціально дезадаптованих підлітків/ Д. Ю. Старков. Психологічні механізми адаптації неповнолітніх з неадекватним Образом Я/ А. М. Грись. Психологічні механізми соціальної адаптації молодших школярів з порушеннями саморегуляції до соціокультурного середовища/ О. В. Максим. Психологічні механізми соціальної адаптації молодших школярів з відхиленнями в розвитку емпатії/ Т. А. Рябовол. Гармонізація емоційної сфери неповнолітніх як умова їх соціальної адаптації/ В. М. Щербина-Прилука, А. В. Шикуленко. Психокорекційний сугестивний вплив як складова адаптації неповнолітніх з девіантною поведінкою/ І. Ф. Манілов. Психологічні механізми оптимізації психічного стану засобами музики як технологія роботи з девіантами/ Л. М. Литвинчук.
Анотація: У колективній монографії, підготовленій науковцями лабораторії психології соціально дезадаптованих неповнолітніх Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, розглядаються психологічні механізми адаптації девіантів до сучасного соціокультурного середовища через аналіз особливостей їх функціонування на прикладі Образу Я, ціннісно- смислової сфери, рефлексії, емпатії, саморегуляції, емоційної сфери. Визначається, що процес соціальної адаптації осіб з девіантною поведінкою передбачає визначення різновиду девіантної поведінки та типу його соціальної дезадаптації безвідносно до поведінкових проявів. Обов’язковою умовою адаптації є включення девіанта у нову систему стосунків та зміни його світосприйняття. Це в свою чергу стане поштовхом до нового ставлення до себе, що є психологічним підґрунтям процесу соціальної адаптації. Результати дослідження будуть корисні не лише для науковців, а і для фахівців соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, кримінальної інспекції у справах дітей, закладів соціальної реабілітації для дітей, підлітків та молоді, установ пенітенціарної служби України, психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх шкіл. Есть полнотекстовые версии (для доступа требуется авторизация)
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 153(06)/А 43
Автор(и) : Рябовол Т. А.
Назва : Експериментальна модель формування прогнозу як механізму ресоціалізації
Колективи : Інститут психології ім. Г. С. Костюка НАПН України
Місце публікування : Актуальні проблеми психології: Збірник наукових праць/ Ін-т психології ім. Г. С. Костюка НАПН України. - Житомир: Вид-во ЖДУ ім. І. Франка, 2018. - Т. 11: Психологія особистості. Психологічна допомога особистості, Вип. 18. - С. 287-305 (Шифр 153(06)/А 43-526998328)
Примітки : Бібліогр.: С. 303-304 (5 назв)
УДК : 159.923
Предметні рубрики (Галузі знань): Психологія особистості
Психологічна допомога особистості
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): підлітки правопорушники--часова перспектива--прогностична функція--ціле покладання--планування--критичне мислення
Анотація: У статті викладено результати эксперименту формування функції прогнозу у підлітків-девіантів. Виявлено зв'язок недорозвитку функції прогнозу з такими порушеннями когнітивної сфери як: викривлення у сприйнятті, запам’ятовуванні та обробці інформації, осмисленні та використанні отриманих результатів. Описано якісні характеристики сприймання та осмислення минулого і теперішнього та очікувань від майбутнього. У статті вказано на викривлення в розвитку цих підлітків соціальноперцептивних здібностей. Приведено основні напрямки комплексної програми, як механізму ресоціалізації, розробленої на основі результатів дослідження. Повідомлено, що в процесі експерименту сформовано вміння ставити цілі та планувати життя. Подані результати повторного опитування, якими виявлено позитивну динаміку показників соціального інтелекту та смисложиттєвих орієнтацій. В роботі було використано нову методику «Листок самоаналізу», розроблену Т. Рябовол, Л. Скабою.
Знайти схожі

 
Статистика
за 13.09.2024
Кількість запитів 61176
Кількість відвідувачів 1253
Кількість замовлень 0
© Бібліотека імені академіка М.О. Лавровського
НДУ імені Миколи Гоголя