Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Електронний каталог бібліотеки НДУ ім. Миколи Гоголя (1)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=суспільні зміни<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 153/А 43
Автор(и) : Філоненко Л. А.
Назва : Мотиваційні стимули укріплення ефективності соціально-позитивної поведінки
Місце публікування : Актуальні проблеми психології: Збірник наукових праць/ За ред. С. Д. Максименка. - Київ: Вид-во ЖДУ ім. І. Франка, 2017. - Т. 11: Психологія особистості. Психологічна допомога особистості, Вип. 16. - С. 202-215 (Шифр 153/А 43-429472520)
Примітки : Бібліогр.: с. 213-215 (12 назв)
УДК : 316.46.058.5+316.628
Предметні рубрики (Галузі знань): Психологія особистості
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): мотивація--мотиваціні стимули--мотиви--ресоціалізація--підлітки-девіанти--поведінка--суспільні зміни
Анотація: Одним із механізмів ресоціалізації підлітків-девіантів в умовах системних суспільних змін є соціально спрямована мотивація. Мотиви виступають то як усвідомлений інтерес, бажання, переконання, то як неусвідомлені установки й тенденції, які відображаються в поведінці, в особливостях міркувань і думок, у діях особистості.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 316.614.034-056.4/П 86-473559554
Автор(и) : Максимова, Наталія Юріївна, Грись, Антоніна Михайлівна, Манілов, Ігор Феліксович
Назва : Психологічні механізми ресоціалізації осіб з девіантною поведінкою в умовах суспільних змін : монографія
Вихідні дані : Б.м., 2018
Кільк.характеристики :272 с.
Колективи : Інститут психології ім. Г. С. Костюка НАПН України (Київ)
Примітки : Режим доступу: http://lib.iitta.gov.ua/712821/. - Назва з екрану. - Дата звернення: 14.08.2019
ISBN, Ціна 978-966-97846-7-4: Б.ц.
УДК : 316.614.034-056.49
Предметні рубрики (Галузі знань): Педагогічна психологія
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): ресоціалізація осіб--девіантна поведінка--образ я--підлітки--суспільні зміни
Зміст : Теоретико-методологічні підходи до визначення психологічних механізмів ресоціалізації осіб з девіантною поведінкою в умовах суспільних змін/ Н. Ю. Максимова. Трансформація Образу Я як механізм ресоціалізації осіб з девіантною поведінкою/ А. М. Грись. Формування функції прогнозу як психологічного механізму ресоціалізації підлітківз девіантною поведінкою/ Т. А. Рябовол. Розвиток ціннісних орієнтацій як механізм ресоціалізації девіантів в умовах суспільних змін/ О. В. Максим. Формування соціально спрямованої мотивації як психологічного механізму ресоціалізації підлітківз девіантною поведінкою/ Л. А. Філоненко. Розвиток рефлексії осіб з девіантною поведінкою як механізмїх ресоціалізації в умовах суспільних змін/ В. М. Щербина-Прилука. Психологічні механізми корекційного сугестивного впливу на осіб з девіантною поведінкою/ І. Ф. Манілов. Психологічні механізми впливу музики на психічні стани девіантів в процесі їх ресоціалізації/ Л. М. Литвинчук.
Анотація: У колективній монографії, підготовленійнауковцямилабораторії психології соціально дезадаптованих неповнолітніхІнституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України, розглядаються психологічні механізмиресоціалізації осіб з девіантною поведінкою в умовах суспільних змінчерез аналіз особливостей функціонування Образу Я, ціннісно-смислової сфери, рефлексії, мотивації та функції прогнозу.Розроблено теоретичну модель ресоціалізації осіб з девіантною поведінкою залежно від типу соціальної дезадаптації; визначено змістові та функціональні параметри ресоціалізації, емпірично апробовані принципи, напрями і технології, що базуються на знаннях про механізми ресоціалізації осіб з девіантною поведінкою. Представлені у монографії результати досліджень дають змогу створити систему ресоціалізації девіантів в умовах суспільних змін.Результати дослідження будуть корисні для науковців, студентів, практичних психологів, викладачів навчальних закладів різних рівнів акредитації, фахівців у галузі ювенальної превенції, соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, закладів соціальної реабілітації для дітей, пенітенціарних закладів, психологів та соціальних педагогів.
Знайти схожі

 
Статистика
за 01.08.2024
Кількість запитів 58626
Кількість відвідувачів 1367
Кількість замовлень 0
© Бібліотека імені академіка М.О. Лавровського
НДУ імені Миколи Гоголя