Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Пошуковий запит: <.>U=316.776.34<.>
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 153/А 43
Автор(и) : Гаврилюк Д.О., Гомонюк В.О.
Назва : Особливості взаємовідносин учителя та учня в умовах індивідуального навчання
Місце публікування : Актуальні проблеми психології: Збірник наукових праць/ За ред. С. Д. Максименка. - Київ: Вид-во ЖДУ ім. І. Франка, 2018. - Т. 11: Психологія особистості. Психологічна допомога особистості, Вип. 17. - С. 34-51 (Шифр 153/А 43-439307777)
УДК : 316.776.34
Предметні рубрики (Галузі знань): Психологія особистості
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): творча взаємодія вчителя та учня--індивідуальне навчання--амбівалентність--творчі метди взаємодії--нова українська школа
Анотація: У статті розкрито психолого-педагогічні аспекти творчої взаємодії вчителя та учня в умовах індивідуального навчання. Зосереджено увагу на окремих аспектах творчої взаємодії, таких як: амбівалентність, особистісна зрілість, орієнтованість на методи та технології в умовах реалізації концепції Нової Української школи. Розглянуто наслідки деструктивної педагогічної взаємодії на основі аналізу низки причин об'єктивного та суб'єктивного характеру та запропоновано шляхи вирішення напрямку орієнтацій на психологічне благополучча та ресурси особистості. Виокремлено індивідуально-психологічні особливості вчителя, які потенційно можуть впливати на якість творчої педагогічної взаємодії в умовах індивідуального навчання: тип темпераменту, культура спілкування, стиль управління педагогічною діяльністю, ставлення до роботи, до учня, до колег, які позначаються на якості засвоєння знань, мотивації до їх отримання, бажанні відвідувати індивідуальні заняття. Підкреслено саме ту сторону взаємодії, завдяки якій вчитель мож надихати учня, викликати зацікавленість до свого предмета, глибше усвідомлювати та розуміти свій предмет, отримувати задоволення від процесу навчання та міжособистісної взаємодії з вчителем. Зроблено внесок про те, що на практиці необдіхдно акуалізувати суб'єктивний досвід учіння, досвід його звичної активності, досвід взаємодії, операційний досвід, ураховувати функції і методи творчої педагогічної взаємодії з учнями.
Знайти схожі

 
Статистика
за 31.07.2024
Кількість запитів 62363
Кількість відвідувачів 888
Кількість замовлень 0
© Бібліотека імені академіка М.О. Лавровського
НДУ імені Миколи Гоголя