Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Рідкісна книга- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Електронний каталог бібліотеки НДУ ім. Миколи Гоголя (9)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=гайдамаччина<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : EXXVI 4№16/З-32
Автор(и) : Кримський А.
Назва : Записки історично-філологічного відділу ВУАН : историческая литература. Кн. XIX (1928)
Вихідні дані : К.: Всеукраїнська академія наук, 1928
Кільк.характеристики :420 с
Колективи : Всеукраїнська академія наук
Ціна : Б.ц.
Зміст : Збірник легенд Агапія Критяніна в українському та московському письменствах та народній словесності I/ І. Фетісов. Життя й літературна спадщина Лодовіка Гвіччіярдіні/ О. Маслова. Звістки чужоземців, як історичне джерело/ Б. Курц. Запорозькі печатки XVIII в./ М. Слабченко. Гайдамаччина в 80-х роках XVIII століття II-III/ М. Суслопарів. Селяни українських вотчин кн. Куракіних наприкінці XVIII в./ К. Сивков. Гонорський Р."формаліст" початку XIX в./ В. Дроздовський. Спроба пояснити процес зміни о, е в нових закритих складах у південній групі українських діалектів/ О. Курило. Куди йде українська мова?/ С. Смеречинський. Матеріали з української літератури, що перебувають у Пушкінському домі, та співробітники Альманаху "Сніп" 1841 р. О. Корсуна/ Л. Перетц. Невідомий вірш Амвросія Метлинського/ П. Филипович. До літературної спадщини 1860-1870 рр./ В. Герасименко. До біографії Олександра Кониського/ М. Ралів. Перша друкована поезія Я. Щоголева/ П. Филипович. До історії повстання Петра Іваненка (Петрика)/ О. Оглоблін. До історії української політичної думки на початку XVIII в./ О. Оглоблін. До українського портретознавства/ П. Клименко. Рештки невідомого приватно-власницького архіву з м. Козельця на Чернігівщині/ П. Клименко. Київ, чи Мерв?/ Л. Добровольський. Вища освіта на Лівані та в Сирії II/ О. Боголюбський. Вільгельм Томсен (Thomsen)/ А. Кримський. До мусульманської нумізматики/ П. Лозіев, А. Кримський. З приводу рецензії М.Ткаченка на "Очерки истории украинской фабрики. Мануфактура в Гетманщине". К.1925/ О. Оглоблін. Рец. на кн. Савченко Ф. Перший збірник українських пісень Максимовича 1827-1927. К. 1928/ М. Левченко. Рец. на кн. Коряк В. Нарис історії української літератури. Література передбуржуазна. Вид. 2-ге. Х. 1927/ П. Чубський, В. Коряк. Рец. на кн. Dr. Adam Fisher. Zarys etnografji Rusi. Lwow-Warshawa-Krakow 1928/ В. Камінський. Звідомлення Історично-Філологічного Відділу за 1927 рік/ С. Єфремов. Список прилюдних доповідей, що їх зачитали співробітники відділу протягом 1927 р. ; Бібліографія писання співробітників Іст.-Філ. від. за 1927-1928
Примірники :ВК(1)
Вільні : ВК(1)
Знайти схожі

2.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : ЕLVII 5№11/З-32
Автор(и) :
Назва : Записки історично-філологічного відділу/ Всеукраїнська академія наук; за гол. ред. А. Кримського. Кн. XVIII (1928)
Вихідні дані : К.: Всеукраїнська Академія Наук, 1928
Кільк.характеристики :342 с
Колективи : Всеукраїнська академія наук
Ціна : Б.ц.
Зміст : Форма та композиція " Слова о полку Ігоревім"/ М. Грунський. До студії над давньою українською повістю/ О. Назаревський. До історії пародії на Україні в XVIII віці ("Служба пиворєзам " 1740 року )/ В. Адріянова-Перетц. Життя й літературна спадщина Лодовіка Гвіччіярдіні. II ( прдовження )/ О. Маслова. Гайдамаччина в 80-х роках XVIII століття/ М. Суслопарів. Едвард-Леопольд Руліковський, знавець Київщини (1825-1900)/ Л. Добровольський. Падура, Рилеєв і декабристи/ В. Гнатюк. Впливи шевченка на Любена Каравелова/ Д. Шелудько. До питання про джерела II частини " Fata morgana " М. М. Коцюбинського/ П. Чубський. До питання про політичні погляди М. М. Коцюбинського/ А. Лебідь. Археографічна подорож до Москви в листопаді 1927 р. ( Звідомлення )/ В. Перетц. "Псалтир Толкований"/ Ф. Сенгалевич. Матеріяли до історії цехів м. Літок на Чернігівщині/ П. Клименко. Замітки про Куліша/ І. Ямпольський. До біографії А. Свидницького/ Ю. Філь. З листування Драгоманова/ І. Авраменко. Українська література і царська цензура/ В. Білий. Вища освіта на Лівані та в Сирії/ О. Боголюбський. Про споріднення між формами множини: "тиє люди", "тоє люди" і "тії люди"/ М. Левченко. Л. Булаховський: Вступ до порівняльної граматики слов'янських мов. X. 1927 / Г. Ільїнський. А. А. Шахматов. Синтаксис русского языка. Вып. II. Л. 1927/ М. Грунський. Чи румунського походження форми прийдучого на -му? ( Проф. І. В. Шаровольський. Прийдучий час на -му)/ В. Дем'янчук. К характеристике украинских говоров Республики Немцев Поволжья. Покровск 1927/ Г. Ільїнський, А. Дульзон. А. Любарський. I. До словотворного питання. Кам.-Под. 1926. II. Сучасно-язикознавче висвітлення coine. Кам.-Под. 1926/ М. Смірнов. Slovansky Prehled. Rocnik XIX. Прага 1927/ А. Степович. Вимушена відповідь/ В. Перетц. О. Пушкін. Вибрані твори. К. 1927/ М. Марковський. З приводу рецензії В. К. Дем'янчука на книгу проф. П. Бузука/ В. Пархоменко. Південний декабризм у виданнях Центрархіву/ Л. Добровольський. Этнограф-Исследователь №1. 1927/ В. Камінський. Е. Бертельс, Бахтиар-наме, Ленінгр. 1926/ П. Лозієв.
Примірники : всього : ВК(2)
Вільні : ВК(2)
Знайти схожі

3.

Форма документа : Багатотомне видання
Шифр видання : ЕLVII 5№5/2/Н 34
Назва : Науковий збірник Харківської науково-дослідчої катедри історії української культури/ УСРР, Народний комісаріат освіти УРСР, Управління науковими установами. Т. 2-3 : пам'яті проф. О. Потебні
Вихідні дані : Х.: Державне видавництво України, 1926
Кільк.характеристики :278 с.: портр.
Колективи : УСРР, Народний комісаріат освіти УРСР
Серія:
Ціна : Б.ц.
Зміст : До історії наукового впливу О. Потебні/ М. Сумцов. До розуміння Потебні/ О. Ветухов. Відгук методи О. Потебні в розвідці Ф. Колеси про думи / І. Ф. Єрофіїв. До поняття " речення "/ Л. А. Балаховський. Вихідний пункт О. О. Потебні в розумінні східньо-слов'янської ізоглоти о-je у назвуці/ К. Т. Німчинов. До характеристики філософічних поглядів О. О. Потебні/ О. Г. Розенберг. Нариси з історії суду в Лівобережній Україні у другій роловині XVIII століття/ Авакянц Н. Ю. Мірза. Гайдамаччина 1750 року/ М. В. Горбань. Замітки до історії мануфактури в Лівобережній Україні XVIII століття/ В. О. Барвінський. Листи до мене професора В. Б. Антоновича, як матеріал до його біографії/ Д. І. Багалій. Виробничі культи в давній Україні/ А. П. Ковалівський. Чинбарське та кушнірське ремество в Богодухові на Харківщині/ В. Е. Білецька. Етнографічне дослідження українських печив/ Р. С. Данківська. До тексту творів Г. Квітки/ А. П. Шамрай. Дві балади про могили під Бриковом на Волині/ П. І. Тиховський. До питання про дитячу літературу в школі соцвиху/ М. Ю. Панченко. Лінійна композиція та узорні схеми в орнаменті деяких українських килимів/ Е. В. Берченко. Зернятка спогадів про О. О. Потебню/ М. П. Савінов.
Примірники :ВК(1)
Вільні : ВК(1)
Знайти схожі

 
Статистика
за 10.08.2024
Кількість запитів 42477
Кількість відвідувачів 766
Кількість замовлень 0
© Бібліотека імені академіка М.О. Лавровського
НДУ імені Миколи Гоголя