Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/111
Title: Морозов О.С. Книжкове зібрання М.М. та І.М. Михайловських з колекції бібліотеки імені академіка М.О.Лавровського Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Каталог.
Authors: Морозов, Олександр Сергійович
Keywords: Видання кириличного друку
Видання гражданського друку
Колекція стародруків
Михайловський, Іван Миколайович
Михайловський, Микола Матвійович
Issue Date: 2015
Citation: Морозов О.С. Книжкове зібрання М.М. та І.М. Михайловських з колекції бібліотеки імені академіка М.О.Лавровського Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Каталог. – Ніжин: Бібліотека імені академіка М.О.Лавровського, 2015. – 82 с.
Abstract: Каталог книжкового зібрання бібліофілів М.М. та І.М. Михайловських, що зберігається у фондах Бібліотеки імені академіка М.О.Лавровського Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, продовжує серію видань, спрямованих на науково-бібліографічне розкриття унікальних фондових колекцій одного з найдавніших бібліотечно-просвітницьких закладів Лівобережної України. Каталог містить докладний опис колекції книг, що були подаровані бібліотеці у 1919 р. викладачем Ніжинської класичної гімназії Іваном Миколайовичем Михайловським. У складі зібрання – унікальні видання кириличного та гражданського друку ХVІІ-ХVІІІ ст. Видання розраховане на фахівців-книгознавців, бібліотекознавців, істориків, філологів, культурологів, студентів і широкий читацький загал, якому небайдужа історія книги та книжкової культури.
URI: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/111
Appears in Collections:Бібліотека імені академіка М.О. Лавровського

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Михайловський для друку.pdf50,38 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.