Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/1152
Назва: Шевченкове слово у новому прочитанні
Інші назви: Рецензія на монографію О. Г. Ковальчука "Поезія Т. Шевченка (колективна травма як проблема українського буття)". Ніжин, 2019. 145 с.
Автори: Самойленко, Г. В.
Дата публікації: 2019
Видавець: Видавництво НДУ ім. Миколи Гоголя
Короткий огляд (реферат): Нова монографія проф. О. Ковальчука засвідчує широкий діапа- зон дослідницьких інтересів відомого українського вченого. Його завжди цікавлять проблеми, які менше досліджені у літературо- знавстві і дають можливість при уважному прочитанні тексту сказати своє вагоме слово. О. Ковальчук, якщо ж і торкається раніше кимось із дослідників взятих тем, то він віднайде такі її аспекти, які допомо- жуть розкрити проблему не лише глибше, але і ширше, мотивова- ніше, цікавіше. Тому і проблема "колективної травми" у поезії Т. Шевченка набуває гостро-сучасного звучання, тим більше, що вона побудована на таких категоріях, як Україна – Московія – Росія – Батьківщина – знедолений народ – боротьба тощо.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/1152
Розташовується у зібраннях:Література та культура Полісся. Випуск 95 (2019 р.)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
28.pdf253,59 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.