Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/132
Title: Колекція «HELLENICA: книжкова спадщина грецької спільноти міста Ніжина» XVII-XIX ст. у фондовому зібранні бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя
Authors: Морозов, Олександр Сергійович
Keywords: Ніжин
грецька громада Ніжина
Ніжинське грецьке Олександрівське училище
Issue Date: 2017
Citation: Морозов О.С. Колекція «HELLENICA: книжкова спадщина грецької спільноти міста Ніжина» XVII-XIX ст. у фондовому зібранні бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя // Грецька громада Ніжина: історія та сучасність. Матеріали міжнародної наукової конференції, присвяченої 360-тій річниці універсалу гетьмана Богдана Хмельницького, наданого ніжинським грекам, 330-тій річниці заснування Ніжинського грецького братства та 200-тій річниці відкриття Ніжинського грецького Олександрівського училища / упор. О.С.Морозов; відп. за вип. Л.О. Зайко. – Ніжин : Видавець ПП Лисенко М.М., 2017. - 232 с. - (Серія: «Греки в Ніжині»)
Abstract: Темою нашого огляду залишається бібліотечна колекція ніжинських греків, яка сьогодні зберігається в Музеї рідкісної книги Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя і є однією з перлин фондового зібрання університетської бібліотеки. Це нечисленна, але надзвичайно важлива з історичної та наукової точки зору колекція стародруків, рідкісних та цінних видань, що пов’язана з діяльністю грецької спільноти Ніжина. До складу колекції входять книги з книгозбірні Ніжинського грецького Олександрівського училища, окремі примірники видань юридичного, історичного, релігійного та класичного характеру, що належали Ніжинському грецькому магістрату, книги з особових бібліотек ніжинських греків.
URI: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/132
Appears in Collections:Бібліотека імені академіка М.О. Лавровського

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Hellenica.pdf448,46 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.