Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/1795
Title: Тричі перший: видатний український мореплавець та географ Юрій Лисянський
Authors: Шевченко, Віктор Олексійович
Issue Date: 11-Nov-2020
Citation: Шевченко В.О. Тричі перший: видатний український мореплавець та географ Юрій Лисянський. – Ніжин: Видавець ПП Лисенко М.М., 2020. – 98 с.
Abstract: Шевченко В.О. Тричі перший: видатний український мореплавець та географ Юрій Лисянський. – Ніжин: Видавець ПП Лисенко М.М., 2020. – 98 с.
Description: Книга, що пропонується до уваги читачів, – це історична розповідь про життя та подорожі першого в історії Російської імперії навколосвітнього мореплавця, українця за походженням, нащадка шляхетної козацької родини з Ніжина, Юрія Федоровича Лисянського (1773‐1837). Висвітлено його діяльність як першовідкривача‐дослідника, географа, картографа, етнографа. Видання 2‐е, виправлене та доповнене. Книга буде корисною для професійних географів, істориків, вчителів, краєзнавців, мандрівників, студентів, учнів та всіх, хто цікавиться історією географічних відкриттів. Книга друкується з дозволу родини автора, з незначними виправленнями та доповненнями за виданням: Шевченко В.О. Тричі перший (видатний мореплавець та географ Юрій Лисянський). – К.: ДНВП «Картографія», 2003. – 128 с. Упорядники висловлюють щиру вдячність персонально доньці автора Ірині Вікторівні Шевченко та керівництву ДНВП «Картографія» за сприяння у виданні книги.
URI: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/1795
Appears in Collections:ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Тричи перший Макет.pdf31,4 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.