ФАКУЛЬТЕТ ФІЛОЛОГІЇ, ІСТОРІЇ ТА ПОЛІТИКО-ЮРИДИЧНИХ НАУК Collection home page

Logo

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 148
Issue DateTitleAuthor(s)
2024Міжнародні відносини та світова політикаДудка, Р. А.; Прудько, В. О.
2024Система міжнародної безпеки: сучасні тенденції та виклики (до 75-річчя створення НАТО): збірник матеріалів Всеукраїнської наукової онлайн-конференції (25–26 квітня 2024 року).-
2023Практичний курс англійської мови: навч. посіб. для студентів І курсу денного відділення факультету іноземних мов (частина 2)Таран, О. М.; Давиденко, О. В.; Карпенко, Н. М.; Ларіна, Т. В.; Литвиненко, С. П.; Пономаренко, О. В.; Сливка, В. П.; Смелянська, В. В.
2021Практичний курс англійської мови: навч. посіб. для студентів І курсу факультету іноземних мов (частина 1)-
2024Методичні рекомендації до виконання курсової (кваліфікаційної) роботи з методики навчання іноземних мовПономаренко, О.; Смелянська, В.; Таран, О.
2023Ad notam: Колективна монографія пам’яті Володимира Кривошеї (1958 – 2015)-
2024-05-01Громадянська та історична освітня галузь середньої освіти: виклик для навчальних закладів та варіанти відповідей-
2024Культурна дипломатіяМицик, Л. М.
2024Тестування за допомогою системи Moodle: Методичні рекомендації щодо створення тестів в системі Moodle та використання їх в навчальному процесіБілоцерківська, І. В.
2024Сучасна українська літературна мова. Синтаксис. Пунктуація. Модульний курс: навч. посіб. Частина ІІ.Вакуленко, Г. М.; Клипа, Н. І.
2020Ніжинська вища школа в життєвих та творчих долях її випускників. Том 2Самойленко, Г. В.; Самойленко, О. Г.
2020Ніжинська вища школа в життєвих та творчих долях її випускників. Том 1Самойленко, Г. В.; Самойленко, О. Г.
2024Громадська дипломатіяМицик, Л.М.
2023Українська мова як іноземнаРудюк, Т. В.
2023Методика навчання української мовиРудюк, Т. В.
2023LEHR-UND ÜBUNGSBUCH DER DEUTSCHEN LEXIKOLOGIERolik, A. W.
2023Порівняльне мовознавство: лекції та семінари: навч.-метод посібник з курсу «Порівняльне мовознавство» для студентів факультету філології, історії та політико-юридичних наук. Видання друге, доповненеРолік, А. В.
2024Методичні рекомендації щодо написання курсової роботи з методики навчання іноземних мов для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня факультету філології, історії та політико юридичних наук НДУ імені Миколи Гоголя, що навчаються за ОПП «Середня освіта. Німецька мова і література»Блажко, М.
2024Методичні рекомендації щодо підготовки до комплексного кваліфіка ційного екзамену (мовний компонент, методичний компонент) для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня Спеціальність: 014 Середня освіта (Мова і література (німецька)). Галузь знань: 01 Освіта / ПедагогікаБлажко, М.; Щербак, О.
2024Методичні рекомендації щодо написання есе до комплексного кваліфікаційного екзамену з фаху для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня. Спеціальність: 014 середня освіта (Мова і література (німецька)). Галузь знань: 01 Освіта / ПедагогікаБлажко, М.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 148