Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/1963
Title: Основи фортепіанної підготовки: навчальний посібник для студентів факультетів культури та мистецтв, спеціальність "Хореографія". 2-ге вид., уточн., доповн.
Authors: Шумський, М. О.
Щербініна, О. М.
Павленко, О. М.
Issue Date: 2018
Publisher: Видавництво НДУ
Citation: Основи фортепіанної підготовки: навчальний посібник для студентів факультетів культури та мистецтв, спеціальність "Хореографія". 2-ге вид., уточн., доповн. Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2018. 234 с.
Abstract: У посібнику висвітлено основні аспекти фортепіанної підготовки майбутніх вчителів хореографії. Музичний і методичний матеріал посібника спрямований на забезпечення художнього та технічного розвитку студентів на різних етапах навчання. Зорієнтований на специфіку та проблеми фахової підготовки вчителя-хореографа, посібник містить різноманітний танцювальний матеріал, що охоплює основні жанри старовинної та сучасної танцювальної музики. Мета посібника – допомогти студентам оволодіти базовими музичними поняттями, найважливішими виконавськими прийомами, набути досвіду розуміння та відтворення музичного змісту. Використання матеріалів пропонованого посібника допоможе у самостійній підготовці до занять з дисципліни "Гра на музичному інструменті", проведенні занять з хореографії. Для студентів, магістрів та викладачів вищих навчальних закладів художньо-педагогічного профілю, а також вчителів хореографічних та загальноосвітніх шкіл.
URI: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/1963
Appears in Collections:Навчально-науковий інститут мистецтв імені Олександра Ростовського

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Основи фортепіанної підготовки 2-ге вид.pdf6,73 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.