Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/1963
Назва: Основи фортепіанної підготовки: навчальний посібник для студентів факультетів культури та мистецтв, спеціальність "Хореографія". 2-ге вид., уточн., доповн.
Автори: Шумський, М. О.
Щербініна, О. М.
Павленко, О. М.
Дата публікації: 2018
Видавець: Видавництво НДУ
Бібліографічний опис: Основи фортепіанної підготовки: навчальний посібник для студентів факультетів культури та мистецтв, спеціальність "Хореографія". 2-ге вид., уточн., доповн. Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2018. 234 с.
Короткий огляд (реферат): У посібнику висвітлено основні аспекти фортепіанної підготовки майбутніх вчителів хореографії. Музичний і методичний матеріал посібника спрямований на забезпечення художнього та технічного розвитку студентів на різних етапах навчання. Зорієнтований на специфіку та проблеми фахової підготовки вчителя-хореографа, посібник містить різноманітний танцювальний матеріал, що охоплює основні жанри старовинної та сучасної танцювальної музики. Мета посібника – допомогти студентам оволодіти базовими музичними поняттями, найважливішими виконавськими прийомами, набути досвіду розуміння та відтворення музичного змісту. Використання матеріалів пропонованого посібника допоможе у самостійній підготовці до занять з дисципліни "Гра на музичному інструменті", проведенні занять з хореографії. Для студентів, магістрів та викладачів вищих навчальних закладів художньо-педагогічного профілю, а також вчителів хореографічних та загальноосвітніх шкіл.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/1963
Розташовується у зібраннях:Навчально-науковий інститут мистецтв імені Олександра Ростовського

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Основи фортепіанної підготовки 2-ге вид.pdf6,73 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.