Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/1964
Title: Основний музичний інструмент (фортепіано): Збірник тестових завдань для студентів вищих навчальних закладів художньо-педагогічного профілю
Authors: Щербініна, О. М.
Issue Date: 2009
Publisher: Видавництво НДУ
Citation: Основний музичний інструмент (фортепіано): Збірник тестових завдань для студентів вищих навчальних закладів художньо-педагогічного профілю. – Ніжин: Видавництво НДУ імені М.Гоголя, 2009. – 61 с.
Abstract: Посібник присвячено проблемі всебічного розвитку музиканта у процесі інструментально-виконавської підготовки. Мета посібника – допомогти студентам поглибити та систематизувати теоретичні знання у галузі фортепіанного мистецтва. Збірник містить завдання відкритого і закритого типу різного рівня складності. Використання тестових завдань у курсі “Основний музичний інструмент” сприятиме розвитку інтелектуаль- ної та креативної сфер особистості, забезпечить підвищення загальної і музичної культури майбутнього музиканта-педагога. Для студентів, магістрів та викладачів вищих навчальних закладів художньо-педагогічного профілю, а також учителів музичних та загально- освітніх шкіл.
URI: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/1964
Appears in Collections:Навчально-науковий інститут мистецтв імені Олександра Ростовського

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Основний музичний інструмент (фортепіано).PDF723,7 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.