Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/2361
Назва: Тричі перший: видатний український мореплавець та географ Юрій Лисянський
Автори: Шевченко, Віктор Олексійович
Морозов, Олександр Сергійович
Ключові слова: Юрій Федорович Лисянський, навколосвітня подорож, Ніжин
Дата публікації: 2022
Видавець: Музей рідкісної книги НДУ ім. М.Гоголя
Бібліографічний опис: Шевченко В.О. Тричі перший: видатний український мореплавець та географ Юрій Лисянський / упор. та авт. передмови О. С. Морозов; Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, Бібліотека та Музей рідкісної книги – Ніжин: Видавець ПП Лисенко М.М., 2020. – 98 с.
Короткий огляд (реферат): Книга, що пропонується до уваги читачів, – це історична розповідь про життя та подорожі першого в історії Російської імперії навколосвітнього мореплавця, українця за походженням, нащадка шляхетної козацької родини з Ніжина, Юрія Федоровича Лисянського (1773‐1837). Висвітлено його діяльність як першовідкривача‐дослідника, географа, картографа, етнографа. Видання 2‐е, виправлене та доповнене. Книга буде корисною для професійних географів, істориків, вчителів, краєзнавців, мандрівників, студентів, учнів та всіх, хто цікавиться історією географічних відкриттів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/2361
Розташовується у зібраннях:Бібліотека імені академіка М.О. Лавровського

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Тричи перший Макет 1.pdf31,4 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.