Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/29
Назва: Фізика підручник 7 клас для загальноосвітніх навчальних закладів
Автори: Мельничук, О. В.
Бойко, М. П.
Венгер, Є. Ф.
Ключові слова: фізика
підручник
Дата публікації: 2015
Видавець: Наукова думка
Короткий огляд (реферат): Підручник "Фізика, 7 клас" відповідає навчальній програмі "Фі¬зика, 7—9 класи". Наведено лабораторні роботи, запитання, якісні та розрахункові задачі, завдання експериментального та конструкторсь¬кого характеру.
Опис: Фізика як навчальний предмет у школі. Ви починаєте вив-чати фізику — науку про основу світу, в якому живете. Ми повсякчасно користуємося дивовижними речами, які зовсім недавно люди не могли собі уявити навіть у найсміливіших фантазіях: електричне освітлення, мобільний зв'язок, персо¬нальні комп'ютери, телебачення, станки і механізми, які по¬легшують працю людей на виробництвах, автомобілі, літаки, космічні станції та ін. Усе це з'явилося завдяки пізнанню лю¬диною природних явищ і є наслідком творчої праці науковців, конструкторів, інженерів, робітників. Знання фізики в наш час так само необхідне кожній люди¬ні, як і вміння читати, писати, розмовляти. Вивчаючи фізику в школі, ви робите перші кроки до пізнання найважливіших законів природи. Нам би хотілося, щоб знайомство з засадами фізики спонукало вас до пізнання навколишнього світу. Щоб у вас виникали запитання: чому і як відбуваються ті чи інші явища, щоб, використовуючи здобуті знання, ви могли відповідати на них.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/29
Розташовується у зібраннях:Інститут точних наук і економіки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
fizyka_7_Melnychuk.pdfПідручник25,37 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити
fizyka_7_Melnychuk.docx7,63 MBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.