Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/3443
Title: Методичні рекомендації з організації та проведення педагогічної практики здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 013 Початкова освіта
Authors: Білоусова, Н. В.
Бобро, А. А.
Гордієнко, Т. В.
Філоненко, О. С.
Keywords: методичні рекомендації
педагогічна практика
013 Початкова освіта
Issue Date: 2024
Publisher: Видавництво НДУ ім. М. Гоголя
Citation: Білоусова Н. В., Бобро А. А., Гордієнко Т. В., Філоненко О. С. Методичні рекомендації з організації та проведення педагогічної практики здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 013 Початкова освіта. –Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2024. – 78 с.
Abstract: Методичні рекомендації з організації та проведення педагогічної практики здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 013 Початкова освіта є допоміжним матеріалом у формуванні професійної майстерності майбутніх учителів початкових класів. У змісті методичних рекомендацій розглядаються питання, пов’язані з виконанням функцій вчителя початкових класів, роботою заступника директора ЗЗСО з НВР, організацією виховної та методич ної роботи школи. Подано методичні рекомендації щодо самоосвіти вчителя як складника системи внутрішньошкільної методичної роботи. Представлені джерела інформації та додатки, що допоможуть здобувачам у виконанні самостійної роботи. Методичні рекомендації адресовано здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 013 Початкова освіта, викладачам університету, адміністрації та вчителям початкових класів закладів загальної середньої освіти.
URI: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/3443
Appears in Collections:ФАКУЛЬТЕТ ПЕДАГОГІКИ, ПСИХОЛОГІЇ, СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА МИСТЕЦТВ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
МАКЕТ (5).pdf1,61 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.