Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/422
Назва: Музичне виховання в приватних жіночих гімназіях Чернігівщини (початок ХХ ст.)
Інші назви: The musical education in the woman’s private gymnasium schools of Chernigov region (at the beginning of the XX century).
Музыкальное воспитание в частных женских гимназиях Черниговщины (начало ХХ ст.)
Автори: Матвієнко, С. І.
Matvienko, Svitlana
Матвиенко, Светлана
Ключові слова: Чернігівщина, музичне виховання, гімназія,
musical education, gymnasium school, Chernihivshina
Дата публікації: 2007
Видавець: Вісник Київського міжнародного університету. Серія: Педагогічні науки
Короткий огляд (реферат): Зроблено аналіз стану музичного виховання в приватних жіночих гімназіях Чернігівської губернії на початку XX ст. Архівні дані багатьох приватних гімназій дозволили визначити вплив культурно-просвітницьких процесів, які відбувалися в регіоні, на розвиток музичного виховання в приватних гімназіях Чернігівщини в даний історичний період
Опис: Сделан анализ состояния музыкального воспитания в частных женских гимназиях Черниговской губернии в начале XX ст. Архивные данные многих приватных гимназий позволили определить влияние культурно-просветительских процессов, происходящих в регионе, на развитие музыкального воспитания в гимназиях данного типа на Черниговщине.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/422
ISSN: УДК 06 В-53
Розташовується у зібраннях:ФАКУЛЬТЕТ ПЕДАГОГІКИ, ПСИХОЛОГІЇ, СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА МИСТЕЦТВУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.