Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Ніжинська вища школа на сторінках ЗМІ- стандартний пошук

Вид пошуку

Щоб замовити літературу або отримати доступ до повних текстів електронної бібліотеки необхідно авторизуватися.

Зона пошуку
Надходження за  рік
2019
Грудень Листопад Жовтень
Вересень Серпень Липень
Червень Травень Квітень
Березень Лютий Січень

Електронна бібліотека Ніжинського державного унверситету імені Миколи Гоголя є комплексною інформаційною системою, що має своїм завданням накопичення, зберігання та ефективне використання у навчально-виховному та науковому процесі вищого навчального закладу документів та видань, що представлені в електронному вигляді. Електронна бібліотека НДУ є функціональною частиною Бібліотеки імені академіка М.О.Лавровського Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

     Розміщенням документів в електронній базі Бібліотека Ніжинського державного університету не переслідує ніякої комерційної мети. Бібліотека діє винятково з метою надання електронних видань для підтримки навчально-виховного та наукового процесу навчального закладу, забезпечення духовного розвитку, наукової та творчої діяльності користувачів.

     Електронні документи та електронні версії друкованих видань, що представлені в Електронній бібліотеці, є об’єктами авторського права та охороняються міжнародними конвенціями і законодавством України. Правовласники документів зберігають за собою виключне право дозволяти, здійснювати та визначати умови їх використання.

Правила складання запиту під час пошуку ?

Обравши необхідну зону пошуку (ключові слова, автор, назва, рік видання), введіть запит у полі введення:

  • Під час пошуку за ключевими словами - фразу природною мовою. Ключові слова формуються практично із всіх полів бібліографічного опису. Фраза розбивається на окремі слова (цифри не враховуються!), які морфологічно нормалізуються (тільки для слів російською мовою!). Під час пошуку за ключевими словами застосовується алгоритм ранжування знайдених документів: перелік результатів пошуку сортується у порядку зменшення пріоритету документа. Чим більше в знайденому документі слів із запиту, тим ці слова ближче один до одного і чим більша їх сумарна вага - тим вище місце документа у результаті пошуку.

    Посилання "Знайти схожі", яка відображається в бібліографічному описі знайдених записів, формує запит на ранжований пошук, що включає усі ключові слова запису.

  • Під час пошуку за автором або назвою - прізвище або початок назви (у випадку якщо вона точно відома). У цьому випадку варто вводити тільки одного автора (або одну назву).
  • Під час пошуку за роком - рік видання (одне число).
Отримавши результат пошуку, Ви зможете таким же чином "уточнити" Ваш запит (шукати у знайденому).

 
Статистика
за 23.05.2019
Кількість запитів 44197
Кількість відвідувачів 548
Кількість замовлень 0
© Бібліотека імені академіка М.О. Лавровського
НДУ імені Миколи Гоголя