Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/3666
Title: Методичні рекомендації з організації та проведення педагогічної практики здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти з галузі знань 01 Освіта / Педагогіка за спеціальностями (розділ педагогіка)
Authors: Бобро, А. А.
Дубровська, Л. О.
Філоненко, О. С.
Keywords: методичні рекомендації
педагогічна практика
01 Освіта / Педагогіка
Issue Date: 2024
Publisher: Видавництво НДУ ім. М. Гоголя
Citation: Методичні рекомендації з організації та проведення педагогічної практики здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти з галузі знань 01 Освіта / Педагогіка за спеціальностями (розділ педагогіка). – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2024. – 59 с.
Abstract: У методичних рекомендаціях подані матеріали, спрямовані на допомогу здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти в організації освітньої діяльності з учнями закладів середньої освіти ІІІ ступеня, що забезпечують профільну середню освіту, закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти. До методичних рекомендацій увійшли: робоча програма педагогічної практики, зразки та вимоги до оформлення звітної документації, додаткові матеріали щодо профорієнтаційної роботи. Для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, викладачів закладів вищої освіти, керівників та вчителів закладів середньої освіти ІІІ ступеня, що забезпечують профільну середню освіту, закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти
URI: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/3666
Appears in Collections:ФАКУЛЬТЕТ ПЕДАГОГІКИ, ПСИХОЛОГІЇ, СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА МИСТЕЦТВ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
СО_МАГ_методичні рекомендації.pdf2,83 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.