Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/1503
Title: Християнська міфопоетична парадигма в літературних творах для 9-11 класів: теоретичні засади вивчення та система компетентностей
Authors: Сидоренко, Юлія Олександрівна
Keywords: міфологізм, міфологічні структури, експліцитний міфологізм, міфопоетична парадигма, міфологема.
Issue Date: May-2017
Citation: 2. Сидоренко Ю. О. Християнська міфопоетична парадигма в літературних творах для 9-11 класів: теоретичні засади вивчення та система компетентностей // Науковий вісник Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського. Педагогічні науки: збірник наукових праць / за ред. проф. Тетяни Степанової. - № 2 (57), травень 2017. – С. 418-422.
Abstract: У статті проаналізовано літературні твори з експліцитно вираженою біблійною складовою, що вивчаються в 9-11 класах загальноосвітньої школи. Визначено особливості представлення християнських міфопоетичних парадигм та їх художню роль у текстах. Автор розмежовує два варіанта використання письменником християнських парадигм: як проведення паралелей із зображуваним і як змістової основи твору. Відповідно до визначених варіантів групуються та аналізуються літературні твори. Розроблено систему компетентностей, яку необхідно сформувати в старшокласників у процесі вивчення художніх творів з експліцитно вираженими біблійними структурами.
URI: http://lib.ndu.edu.ua/dspace/handle/123456789/1503
Appears in Collections:ФАКУЛЬТЕТ ФІЛОЛОГІЇ, ІСТОРІЇ ТА ПОЛІТИКО-ЮРИДИЧНИХ НАУК

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Стаття.doc93 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.